סינרגיה - מעצבים חלומותסינרג'י אר. אם. הינו מרכז לייצור ולפיתוח דגמים ואבי טיפוס מהמתקדמים בישראל. המרכז הוקם אך לפני מספר שנים בידי קבוצת מומחים מקצועית אשר שמה לה למטרה לפתח, לקדם ולסייע במישור הטכני, הביצועי והמכאני, לכל יזם ולכל ממציא אשר מעוניין להפוך רעיון למציאות וחזון למוצר קיים ופעיל בשוק המוצרים בכל תחום ותחום. המכשור המתקדם, בצוותא עם הצוות המקצועי והמסור, הופכים את חברת סינרג'י אר. אם. על אגפיה ועל חברות הבת שלה, לפתרון המושלם לכל שירותי הפיתוח להם יזדקקו.

בעזרת הטכנולוגיות החדשניות והמכונות המתקדמות, בהן נעשה שימוש במרכז הפיתוח, אנו יכולים ומסוגלים לייצר עבור לקוחותינו דגמים ואבות טיפוס בכל אחת משיטות הייצור, החל משיטות הייצור הוותיקות ביותר, כגון משיכות בוואקום, ועד שיטות חדשניות כהדפסות בתלת ממד ותבניות סיליקון.

מעבר למכשור הטכנולוגי קיים גם צוות המודליה (אמני מודלים) המורכב מאנשים מקצועיים המלטשים, בעבודה ידנית ואומנותית, את המודלים עד לתוצר האחרון והסופי שנראה, הלכה למעשה, כמוצר המוגמר שעתיד לעלות על פס הייצור לקראת ייצור המוני והוצאה לשוק. הטיפול במוצרים נעשה בידי אמן רגישות ומקצועיות שמביאות את המודל לדרגה חדשה של שלמות.

מגוון החומרים, בהם נעשה שימוש בתהליכי הייצור, הוא רחב מאד ומותאם לכל מוצר לפי צרכיו. מתוך ספריית החומרים הענפה שלנו יכולים הלקוחות למצוא את החומר המדויק שיתאים בדיוק למוצר אותו הם רוצים לייצר.

סטודיו "ליברוס", סטודיו העיצוב של חברת סינרג'י אר. אם., נותן שירותי עיצוב מוצר מקצועי, ואתם מוזמנים להיכנס לאתר של "ליברוס", לקרוא אודות השירותים והיכולות, להבין כיצד שירותי החברה משתלבים במסגרת צרכי הביצוע ופרוצדורות השלמת המוצר ואיך אתם, כיזמים, כמשקיעים או כמתכנני מוצר, יכולים להרוויח מכך וליהנות מפירות יכולות "All in One" של חברת סינרג'י אר. אם.

סינרג'י אר. אם. תוכלו ליצור כל דגם שרק יעלה על דעתכם, וגם כאלו שלא העליתם בדעתכם, אבל יכול להתאים יותר למוצר ספציפי המיועד לשוק ספציפי. מרכז הפיתוח של סינרג'י אר. אם. יהווה עבורכם מרכז שירותים רב ערך בעזרתו תוכלו להוציא את רעיונותיכם מן הכוח אל הפועל.


ISO-9001