הדפסת תלת מימד

הדפסת תלת ממדית הומצאה בתחילת שנות ה80 של המאה הקודמת, ומאז התפתחה הטכנולוגיה למדפסות שאנו מכירים כיום. עם השנים מדפסות התלת ממד תפסו נפח הולך וגדל בתהליך התכנון והייצור של מוצרים. בעזרת מדפסות אלו אפשר היום לבצע בדיקות מכניות ועיצוביות לרכיבים בעלויות נמוכות משמעותית מהטכנולוגיות הקונבנציונליות בשוק.

מה היתרונות בהדפסת תלת מימד?

היתרונות העיקריים בשימוש בטכנולוגיות של הדפסה תלת ממדית באים לידי ביטוי בתהליך הפיתוח – כאשר מדפיסים אבות-טיפוס ניתן לגלות מבעוד מועד כשלים בתכנון, אך עד היום ייצור אב טיפוס היה תהליך ארוך ויקר, כיום אנו מסוגלים להדפיס מספר רב של אבות-טיפוס בזמן תהליך הפיתוח, כך שמבוצע מעקב צמוד הן של המתכנן והן של הלקוח, ובכך נמנעות טעויות אשר יכולות לעלות כסף רב כאשר מגיעים לשלב של ייצור המוני. כמו כן, יכול הלקוח להגיע אל המשקיעים עם דגם שנראה כמו מוצר סופי ובעזרתו להציג את חזונו.

למה סינרג'י אר. אם.?

בחברת סינרג'י אר. אם. יוכל היזם למצוא מגוון רחב של מדפסות תלת מימד מהמובילות בעולם המייצרות מוצרים לתעשייה בטכנולוגיות שונות, תוך כדי שימוש בספריית חומרים עשירה בעלי יכולות טכניים והנדסיים.

  • הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ
  • צוות מקצועי ומנוסה
  • תיק עבודות (פורטפוליו) נרחב
  • מגוון חומרים לשימוש

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם

התהליך

השלב הראשון והקריטי ביותר הינו שלב התכנון. בשלב זה נשאף לקבל ממך, הלקוח, את מירב האינפורמציה הדרושה לנו, במידה ועולם הדפסת תלת המימד מוכר לך נתונים כמו: טכנולוגיית הדפסה ורזולוציה אידיאלית הם דוגמה טובה. במידה ולא, אנחנו נדע להתאים את החומר והרזולוציה לצרכים ולתכונות של המוצר שלך.

כעת אנחנו נתכנן ונכין את הקבצים להדפסה וכבר בשלב זה יהיה ניתן לראות איך המוצר יתנהג ולאחר בחינתו נמשיך לשלב ההדפסה. במידה ונשים לב לכשל או לאפשרות ייעול אחרת, נציג זאת בפניך ונייעץ לגבי המשך הפעולה.

בשלב ההדפסה, זהו השלב האחרון, אנחנו מגדירים את הקבצים, החומרים ומספר נתונים נוספים במדפסת הרלוונטית.

כיצד נקבע מחיר ההדפסה?

תמחור מוצר מושפע מסוג החומר, הזמינות של החומר במכונה וממידות המוצר: נפח וגובה. חומר מיוחד מצריך עלויות נוספות של הגדרה וקליברציה. להוזלת עלויות יש לפרק את הדגם לכמה שיותר חלקים נמוכים ולדקק עובי דופן למינימום ההכרחי. גימור, צבע והרכבה מתומחרים בנפרד לפי גודל המוצר ורמת הפרטים והמרכיבים.

תהליך הדפסת תלת מימד
קבלת הצעת מחיר
ב-3 צעדים פשוטים
1
הזן את פרטיך
2
העלה מודל
3
קבל הצעת מחיר בהקדם

הכר את מדפסות תלת המימד שלנו

בכדי להבטיח עבורכם את הביצועים המרשימים ביותר, הן באיכות וביכולת הדיוק והן בזמן הדפסה קצר אנחנו משתמשים במדפסות התלת מימד המתקדמות ביותר. אתם מוזמנים לקרוא פרטים נוספים אודות המדפסות שברשותנו:

קרא עוד על החומרים השונים ותכונותיהם

ישנו מגוון רחב של חומרים כאשר לכל חומר יש תכונות ייחודיות. אנחנו בסינרג'י אר. אם. נדע להציע את החומר האידיאלי לצורך שלך.

את החומרים השונים ניתן לחלק ל-2 משפחות עיקריות:

שאלות נפוצות

לנוחיותך, ריכזנו מספר שאלות נפוצות. אם יש לך שאלה שלא מצאת עליה תשובה - ניתן ליצור עמנו קשר באמצעות הקישור מטה.

עדויות של לקוחות

"לעונג לי להמליץ על השירות המקצועי והמהיר של סינרג'י אר. אם.. במהלך הפיתוח שלנו אנו מקבלים שירות מהיר ומקצועי של ייצור דגמים בטכנולוגיות שונות. בעיקר אני אוהב את העבודה מכל הלב בשעות הלילה ובמחירים הוגנים."

עופר לאופר
חברת Robomow

"חברת סינרג'י אר. אם. הינה חברה בעלת ניסיון של שנים.
עם שרות מהיר ויחס אדיב.
מענה ישיר ויחס אישי."

ולדימיר
חברת A. L. Electronics

"איכות הדפסה מעולה, ושירות תואם. סינרג'י אר. אם. נענו לכל בקשה שלנו ועזרו לנו לשפר את הדוגמאות ולאפשר לנו להציג פרוטוטיפים שנראים ועובדים מעולה!"

משה
חברת Teleflex

יש לך שאלה? איך מתקדמים?

צור עמנו קשר