הדפסת תלת מימד - שאלות ותשובות נפוצות

כמה זמן מרגע ההזמנה מקבלים את הדגם?

מדפסות תלת-ממד הן כמו מפעל ייצור, המדפסות שלנו עובדות 24/7 ומייצרות כלים ודגמים עבור עשרות חברות בו זמנית. מרגע קבלת הקבצים, ההזמנה נכנסת לרשימת המתנה ונכנסת לעבודה כשמגיעה תורה – בד"כ עד 3 ימי אספקה. כמובן שניתן לבצע הדפסות דחופות לזמינות מיידית בתיאום מראש.

מהי עלות הדפסת הדגם?

כל דגם מתומחר בנפרד, כתלות בחומר הגלם ובזמן ההדפסה, אין לנו אפשרות לתמחר או לתת הערכת מחיר למוצר לפני שקיבלנו את הקבצים שלו. יש מינימום הזמנה של 300₪ + מע"מ על מנת לקבל הצעת מחיר ניתן ליצור קשר

מהם החומרים שאתם יכולים להדפיס?

יש ברשותינו מגוון רחב של חומרים, החל מחומרים בטכנולוגית Polyjet אשר מדמים סיליקון, חומרים שקופים וחומרים צבעוניים, עד לחומרים בטכנולוגית FDM - חומרי ייצור סופיים כ-ABS וניילון. בנוסף, יש לנו חומרים מיוחדים המיועדים לעולם התעופה והרפואה כUltem 1010-.

באילו טכנולוגיות הדפסה אתם משתמשים?

אנו עושים שימוש במדפסות העובדות בשתי טכנולוגיות שונות: FDM – אקסטרוזיה, המסת חומר גלם קשיח ובניית הדגם שכבה אחר שכבה PolyJet – שימוש בחומר גלם נוזלי, בדומה למדפסת דיו ביתית, והקשייתו בעזרת נורות UV מיוחדות, שכבה אחר שכבה. בנוסף, יש אצלנו מודליה לעיבוד משלים של הדגמים, כגון: ליטוש, צביעה, גימור ודרישות מיוחדת אחרות. דגמים או חלקים אשר לא ניתנים להדפסה, או נדרשים חומרים מיוחדים עבורם, אנו מייצרים בסין, במפעלים בהם יש לנו נציגים ישראלים אשר מפקחים על איכות העבודה.

כמה מדפסות יש לכם?

אנו עובדים עם מדפסות של חברת Stratasys, החברה המובילה בעולם בתחום הדפסות תלת-ממד, יש לנו 2 מכונות בטכנולוגיית FDM ו-2 מכונות בטכנולוגיית polyjet.

מה ההבדל בין מכונות מקצועיות לביתיות?

אמנם מדפסות תלת-ממד ביתיות צצות כפטריות אחרי הגשם ועלות ההדפסה בהן נמוכה מאוד, אך אין מקום להשוות ברזולוציה, בטיב התוצר, חוזק החומרים ומימדי ההדפסה לעומת מדפסות מקצועיות.

אם אני לא יודע באיזה חומר עלי להשתמש?

אין בעיה! אנו נשמח ליעץ ולעזור בבחירת החומרים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר!  במשך שנים צברנו את הידע והיכולות המיוחדות לספק לכם את התוצר האיכותי ביותר.

האם אפשר לעשות עיבוד משלים In-House?

מלבד מדפסות תלת-ממד אנו מחזיקים מודליה מתקדמת ומאובזרת, הכוללת חדר צביעה מקצועי, מכשירי ליטוש עדינים וכלים ייעודיים שלנו אשר מתופעלים על ידי איש סדנא מקצועי.

האם ניתן לייצר באופן סדרתי?

אמנם מכונות ההדפסה שלנו הן כמו מפעל קטן, אך הן מתאימות בעיקר לייצור סדרות קטנות. ייצור סידרתי בקנה מידה גדול אנו מבצעים אצל הנציגים שלנו בסין – אנשי ייצור ישראלים אשר נמצאים על הקו בין ישראל לסין ומפקחים מקרוב על טיב העבודה ומוודאים עמידה בזמנים וביעדים.

עד לאיזו רזולוציה אפשר להגיע?

לכל טכנולוגית הדפסה יש רזולוציה שונה. לא כל הדפסה דורשת את הרזולוציה הגבוהה ביותר, אנו שואפים תמיד להתאים את הרזולוציה לדגם ולעיבוד המשלים הנדרש, על מנת לצמצם עלויות ללקוח ולמנוע בזבוז של זמן יקר.

מהו עובי הדופן המינימלי אותו ניתן להדפיס?

עובי הדופן המינימלי הוא תלוי גיאומטריה, עקרונית ניתן להדפיס דופן בעובי של 0.2mm.

יש לך שאלה שלא מופיעה פה? רוצה לקדם את הרעיון שלך?

צור עמנו קשר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם