סינרג'י אר. אם. - ליווי ופיתוח מוצרים

במקביל לחברת סינרג'י אר. אם. בה ניתנים שירותי בניית דגמים, עובד סטודיו ליברוס, סטודיו לפיתוח אבות טיפוס ועיצוב מוצרים, שתי חברות אלו עובדות במתחם אחד, ומשלימות את התהליך הנדרש לפיתוח מוצר משלב הרעיון ועד השלב הסופי של העברת המוצר אל פס הייצור ותחילת הייצור ההמוני.

הניסיון והידע שנצברו בסטודיו ליברוס במשך השנים ביחד עם הצוות היצירתי והמיומן בתחום עיצוב מוצר ותכנון מוצר, הינם הבסיס ליכולות ייחודיות של תכנון ועיצוב מגוון רחב של מוצרים איכותיים, מדויקים ומותאמים לכל צורך.

כמו כן, ניתנים במקום שירותי ייצור בסין באמצעות נציגים של חברת סינרג'י אר. אם. אשר באמצעותם יוכל כל לקוח, יזם או מפתח מוצר להכין תבניות עבור המוצרים אותם יצרו ולייצר אותם בייצור המוני. אנשי החברה מכירים היטב את השוק בסין והם יוכלו להוביל כל אחד ואחת בבטחה אל עבר הדרך הכי נכונה וזולה עבורם לייצור המוצר שלהם.

בקבוצת סינרג'י אר. אם. ידע מקצועי רב והכרה של חברות רבות הנדרשות במהלך פיתוח מוצר כגון: שירותי אלקטרוניקה, שירותי עיצוב ומיתוג, שירותי שיווק ולמעשה כל השירותים הנדרשים על מנת להפוך רעיון טוב למוצר מצליח - כי מוצר טוב חייב להתחיל בתכנון נכון, בביצוע מדויק ובהתאמת צרכים אופטימלית, ואת כל אלו אנו גאים לספק בעזרת צוות אנשי המקצוע שלנו ובעזרת כל החברות השותפות והתומכות בנו, ובעיקר, בכם וברעיון שלכם.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם