מספרים עלינו

רציתי שוב להודות לך על הטיפול המסור - האובייקט נראה מעולה, מעבר לציפיות.

בצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב ירושלים

היי, תודה על העבודה. התקשורת הישירה מולך הייתה מצויינת, הרגשנו שיתוף פעולה טוב במיוחד כאשר העבודה היתה דחופה וקיבלנו את העבודה ביום למחרת.

תודה,
לאוניד

לאוניד

שלום פיליפ,

הרבה תודה על המסירות הנכונות והעבודה שהשקעת בשעות לא שגרתיות וגם דאגת לאריזה מאד אסתטית של המוצר. מקווה שאתברך בעוד רעיונות לחידושים ונעבוד יחד לפתח את הפרוטייפס.

בהערכה רבה, אריה

אריה

לקוח פרטי

שנה טובה ומהממת גם לכם!
בעלי סופר התלהב מהמתנה!
ובעקבות זה , המעריצים של הספר שלו רוצים גם בובה.

לימור

לקוח פרטי

אנו משתמשים בשירותי המידול של חברת סינרג'י מזה זמן רב, ומאוד מרוצים מהשירות והתוצאות בכל פעם מחדש. אנשים מקצועיים שיודעים להתאים חומרים וטכנולוגיות לדרישות הלקוח, זמני אספקה מהירים, ותוצרים איכותיים וטובים. 

ישר כח!

יואב

Morag

שלום לכם אנשים יקרים,

חברת סינרג'י תמיד ענתה על כל בקשה מקצועית וכל בעיה נפתרה בצורה היעילה והמהירה מבחינה מקצועית. השירות נפלא וגימור המוצרים שקיבלנו מכם מעולים אף הם. אנו ממליצים בחום לכל לקוחותינו להשתמש בשירות של חברתכם,

בהערכה רבה,
אמנון כספי
כספי סילבר בע"מ

אמנון כספי

העבודה עם סינרג'י תמיד מהירה, יעלה ואיכותית. השירות מקצועי ביותר, מה שמאפשר לנו להאיץ את תהליך הפיתוח והייצור.

עמרי

חברת קורת הנדסה בע"מ עובדת כבר כ-4 שנים עם חברת סינרג'י. השירות והאיכות הינם החוזקות העיקריות של חברת סינרג'י. התגובתיות תמיד מעולה, היחס אישי והמוצרים תמיד מסופקים בזמן ובאחריות מלאה.

אבי לוי

לדניס וצוות סינרג'י אר אמ, רציתי להביע את הערכתי העמוקה על העבודה המהירה, המקצועית והיחס הטוב בשירות שקיבלנו מכם גם טלפונית עם דניס ובאופן כללי. לראות מודל שעיצבנו קם לחיים באופן שכזה היה בהחלט מדהים ומרגש במיוחד, אצלי ואצל שאר צוות פיתוח המשחק של VR-man.
דניס, הצלחת לספק לנו מוצר ברמה הגבוהה ביותר ובמהירות תגובה ויחס מהטובים שקיבלנו ובאמת לא האמנו שנספיק להגיע לכנס בLA עם מוצר שכזה. עניתם על כל הציפיות האפשריות לחברה במישור המקצועי והאנושי אז שוב המון תודה ובאמת שהייתה התרגשות גדולה ושמחה כאשר כולם ראו את הפסל שהדפסתם. המשך שבוע מצויין ויום נפלא ממני אלון פלד ומשאר צוות המשחק של VR-man

אלון פלד

הראתי היום את המוצר המוגמר לתערוכה לאנשים בחברה, היתה התרגשות גדולה.

גדי

דניס רציתי לומר לך ממש תודה רבה! היתה לי הגשה שבה הועדה מחליטה אם הפרויקט ממשיך או לא, והם פשוט עפו על מה שיצא ואמרו שהם רוצים לראות עוד. ולא מפסיקים לשאול אותי איפה עשיתי את ההדפסה הזאת ואיך, אז מקווה כבר בשבוע הקרוב לשלוח אליך עוד הדפסות:)

ענאהל

סטודנטית

צוות סינרג'י / ליברוס יקר,ברצוני להודות לכם על שיתוף פעולה פורה לאורך שנים רבות של עבודה משותפת במספר חברות בפן המקצועי והאנושי.נחמד תמיד לראות כיצד דרישות MRD MRD קורמות עור וגידים והופכות למוצר פורץ דרך! להודות על הסבלנות והלווי לאורך הדרך עד אשר דברים מתגבשים ומתכנסים לסט שרטוטים המכיל אי אילו אילוצים, המתגברים על דרישות ברבדים שונים לייצרת מוצר מוכן לייצור.

בברכה ובהערכה רבה
,Director of Operation, Theranica Bio-electronics
רועי צימרמן.

רועי צימרמן

בין לקוחותינו