בלוג

תערוכת ניו-טק - הוועידה השנתית להדפסת תלת מימד

פורסם ב-21 למאי, 2017

ב-24 למאי תיערך הוועידה השנתית להדפסת תלת מימד. מגוון מומחים ומובילי דעה בתחום יעבירו הרצאות, בינהם כמובן גם מיקי ליברוס אשר הרצאתו תעסוק בהדפסת תלת מימד של כלים רפואיים בהתאמה אישית. ההשתתפות הינה בחינם אך יש להירשם. לפרטים נוספים היכנסו וקראו.

המשך לקרוא...

פרויקט חלומות - הדפסת תלת מימד של ציורים של ילדים חולי סרטן

פורסם ב-26 למרץ, 2017

יש לנו את הזכות הגדולה לקחת חלק בפרויקט חברתי - "חלומות" אשר במסגרתה כ-30 מעצבים לקחו ציורים של ילדים חולי סרטן והדפיסו אותם בתלת מימד.

המשך לקרוא...

יצירת רובוטים הידרוג'לים באמצעות הדפסת תלת מימד

פורסם ב-7 לפברואר, 2017

תחום הרובוטיקה הרכה הופך לנפוץ יותר ויותר. חוקרים ומדענים שוקדים על פיתוח דרכים חדשות ליצירה של רובוטים ממגוון חומרים החל מפלסטיק גמיש ועד לסיליקון. צוות של מהנדסים בMIT - המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס, יצר רובוט רך אשר במובן מסוים דומה בהרכבו ליצור אנושי, כיוון שרובו ככולו עשוי ממים. הרובוט ההידרוג'לי שקוף, וכאשר הוא נמצא מתחת למים הוא כמעט בלתי נראה.

המשך לקרוא...

השפעת טכנולוגיית הדפסת תלת מימד על תחום הדגמים האדריכליים

פורסם ב-14 ליולי, 2016

טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית התפתחה והתקדמה בשנים האחרונות בצעדי ענק, ומה שהיה דמיוני עד לא מכבר הופך לנגד עינינו למציאות ממשית, אשר עתידה עוד לפניה. במאמר זה נציג את השפעת ההתפחות הטכנולוגית על תחום הדגמים האדריכליים.

המשך לקרוא...

כנס שימושים רפואיים במדפסות תלת מימד במרכז רפואי איכילוב

פורסם ב-23 ליוני, 2016

סינרג'י אר. אם. כחברה מובילה בארץ שנמצאת בחזית הטכנולוגית של תחום הדפסת תלת המימד לקחה חלק והשתתפה בכנס שימושים רפואיים במדפסות תלת מימד בבית חולים איכילוב. במהלך הכנס הוצגו השימושים והאפשרויות השונות, הן ביצירת מודלים של איברים ומבנים אנטומיים והן ביצירת כלים.

המשך לקרוא...

מדפסת חימר

פורסם ב-9 לספטמבר, 2015

רבים מהחומרים הנמצאים כיום בהדפסה תלת מימדית הם מתעשיית הפלסטיקה, אך מעטים מהם פונים לנישות קצת פחות מוכרות בתחום, כמו למשל החימר או הקרמיקה. הדפסה של חימר או קרמיקה מאפשרת חיבור מעט יותר טכנולוגי עם חומר מאוד פשטני. התחום הזה מחזיר אותנו לתקופה בה ייצרנו כלים לשימוש יום יומי.

המשך לקרוא...

מוזיאון העתיד - לא סתם עוד שם של סרט

פורסם ב-9 לספטמבר, 2015

דובאי ידועה בסגנון האדריכלות הקיצוני שלה, (היא גם ידועה בממון הרב שיש לה), אך ללא ספק המבנים המיוחדים סיגלו לה בשנים האחרונות שם בתחום. החל ממגדל בורג' חליפה הענק שכבר שותף בסרטים גם ועד בניינים מסתובבים שייצרו לעצמם חשמל. בהחלט לא משעמם בדובאי.

המשך לקרוא...

הדפסה תלת מימדית של דגם מוקטן של מנוע סילון

פורסם ב-9 לספטמבר, 2015

הדפסה תלת מימדית כבר מזמן לא בעניין של אבי טיפוס ומודלים לתצוגה, להיפך היא כבר מזמן נמצאת בסקלה של מוצרים מוגמרים. רבים מהמכונות התעשייתיות הוסבו לייצור של סדרות קטנות ואף מעבר לזה נכנסות ומשולבות כחלקים עיקריים בתוך המכונה עצמה. הדפסה תלת מימדית הפכה לחלק ניכר בתכנון מוצר בעולם ונראה כי הטכנולוגיה הזו לא מתכננת להיעלם.

המשך לקרוא...

כיצד הדפסת תלת מימד משפיעה על חיי היומיום של כל אחד?

פורסם ב-7 לספטמבר, 2015

הדפסות תלת מימד כבר מזמן אינן חזון רחוק, ומוצעות בימינו לקהלים שונים בשלל חומרי גלם לרבות פלסטיק, עץ, זכוכית, שעווה ומתכות. הדפסות אלו מאפשרות לייצר מוצרים ודגמים תלת מימדים שמקורם בתוכנות שרטוט מתקדמות. מדובר בטכנולוגיה מהפכנית המצויה רק בתחילת דרכה, וכבר היום מייעלת ומשפיעה על תחומים שונים במשק. במאמר זה נציג כיצד ההתפתחות הטכנולוגית הזו משפיעה על חייהם של כולנו במגוון תחומים.

המשך לקרוא...

הדפסת תלת מימד של אלמנטים אופטיים

פורסם ב-6 לספטמבר, 2015

סרטון שהועלה על-ידי מחלקת המחקר של דיסני מציג שימוש של אלמנטים אופטיים שונים אשר הודפסו באמצעות מדפסת תלת מימד אובג'ט קונקס 3 350 . לסינרג'י יכולות רבות בתחום האופטיקה, ומצליחה לייצר חלקים שקופים מרשימים לפני ואחר טיפול בכדי להגיע לתכונות השקיפות הנחוצות.

המשך לקרוא...

בית השמנים - בית המקדש

פורסם ב-1 ליוני, 2015

דגם של בית השמנים מבית המקדש.

המשך לקרוא...

תערוכת ניו-טק

פורסם ב-1 למרץ, 2015

סינרג'י השתתפה בתערוכת ניו-טק 2015 בגני התערוכה שנערכה ב-19-20 למאי. אתם מוזמנים להתרשם מהדוכן שלנו ומהתמונות שצולמו במהלך התערוכה.

המשך לקרוא...