מדפסת תלת מימד - J750

מדפסת תלת המימד האולטימטיבית להדפסת מגוון חומרים ובצבע מלא.

אם לראות זה להאמין, להחזיק במשהו מוחשי זה לדעת בוודאות. מדפסת תלת המימד J750 מבית Stratasys מעניקה צורה ותוכן לשאיפות ולרעיונות המבריקים ביותר שלך, באמצעות צבעים אותנטיים וחומרים שהופכים את אי הוודאות למשהו שעבר זמנו.

לנו, בחברת סינרג'י אר. אם. חשוב לוודא שהלקוחות שלנו מקבלים את העבודה האיכותית, המדוייקת והמשתלמת ביותר ולשם כך אנחנו משתמשים במדפסות תלת המימד המתקדמות ביותר בעולם.

מיפוי צבעים אוטומטי

מיפוי צבעים אוטומטי

עבור מדפסת J750 של Stratasys צבעים הם דבר טבעי: ניטרליים וניאוניים, מוצללים ומודגשים, גרדיאנטים וטקסטורות- מעל 360,000 צבעים ממופים באופן אוטומטי מתוכנת העיצוב שלך אל המודל המוחשי.

בחירה קלה של חומר

בחירה קלה של חומר

המדפסת מאפשרת טעינה של שישה חומרים בבת אחת ללא החלפת מכלים. כל שילוב של חומרים קשיחים, גמישים, שקופים או אטומים וכן חומרים משולבים יהפכו למודל יחיד או למגש מגוון. בחירת החומרים הינה מהירה, פשוטה ומהנה.

הדפסת תלת מימד מדוייקת יותר

שכבות מדויקות יותר והדפסת תלת מימד מהירה יותר

המדפסת מייצרת משטחים אולטרה חלקים ופרטים מדויקים עם עובי שכבה דק של 0.014 מ"מ – בערך חצי מעובי של תא עור אנושי. בנוסף, לדור הבא של ראשי הדפסה יש מספר כפול של חרירים אשר מבטיחים מהירות מוגברת ואיכות הדפסה טובה יותר.

דוגמה לשימוש

למד כיצד השתמשנו במדפסת J750 של Stratasys בכדי לחסוך שש פעולות יקרות וגוזלות זמן בתהליך יצירת האב טיפוס, והפחתנו באמצעות כך את עלות פיתוח אב טיפוס יחיד ביותר מ 70 אחוזים.

"כעת הלקוחות שלנו יכולים לבצע החלטה מהירה בכל הנוגע לארגונומיה של המוצר- המגע והתחושה שלו- כמו גם לבחון כיצד הוא משתלב בסביבה שלו". ( תמר פליישר, סינרג'י אר. אם.)

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם

יש לך שאלה? איך מתקדמים?

צור עמנו קשר