הדפסת תלת מימד עם CLEAR

חומר המשלב שקיפות, חלקות וחוזק מכני. מאפשר להגיע לרמת ליטוש גבוהה ולשקיפות מיטבית.

אבות טיפוס שקופים ובעלי גוונים עם הדפסה בתלת-ממד

הודות לשילוב של שקיפות, יציבות ממדית ומשטח חלק, הפוטופולימר השקוף Clear ממשפחת PolyJet מאפשר לכם ליצור אבות טיפוס של מוצרים שקופים או בעלי גוונים, החל במשקפיים וכיסויי תאורה וכלה במכשירים רפואיים.

החומר השקוף הוא פוטופולימר PolyJet שקוף ורב-שימושי, המיועד להדמיה של פלסטיק שקוף רגיל. הוא משלב יציבות ממדית גבוהה עם משטח חלק.

החומר השקוף הוא חומר קשיח, כמעט ללא צבע, המציע יציבות ממדית מוכחת לשימוש כללי, בניית דגמים מפורטים והדמיה ויזואלית של חומרים תרמופלסטיים שקופים דוגמת PMMA.

החומר דמוי הגומי אף זמין כחומר שקוף למחצה ומאפשר הדמיית מגוון תכונות של אלסטומרים בדגמים שקופים. ניתן להשתמש בו במדפסת ה-Connex3, ולשלבו עם חומרי צבע כדי ליצור מגוון של דרגות שקיפות, גוונים ודרגות קושי.

דוגמאות וגוונים שקופים למחצה

עם מדפסות התלת-ממד שלנו, ניתן לשלב חומרים שקופים וחומרים שחורים כדי ליצור דוגמאות אמנותיות ומגוון צבעים שקופים למחצה. ניתן לשלב בדגם אחד חומרים שקופים ולא-שקופים, כמו גם חומרים דמויי גומי או חומרים המדמים פוליפרופילן.

הסרה קלה של חומר עזר

הגדילו את הפרודוקטיביות וזכו בחופש עיצובי גדול אף יותר הודות ליכולת להסיר בקלות חומר עזר מאזורים עדינים ומחללים קטנים. חומר עזר מסיס מאפשר הסרה ללא שימוש בידיים, וכן הסרה ידנית משופר והסרה באמצעות מכשירי WaterJet.

שימושים

חומרים שקופים הנם פתרון אידיאלי עבור מגוון יישומים, לרבות:

  • בדיקות צורה ובדיקות התאמה של חלקים שקופים ושקופים למחצה
  • זכוכית, משקפיים, כיסויי תאורה ובתי תאורה
  • הדמיה (ויזואליזציה) של זרימת נוזלים
  • צביעת חומר בגוונים
  • יישומים רפואיים
  • מידול אמנותי ומידול לצורכי תערוכות והדגמות