הדפסת תלת מימד עם ULTEM

נחשב לחומר חזק ביותר בעל תכונות המקנות לו עמידות בחום גבוה מאוד ולחצים גבוהים מאוד. עמיד בפני בערה, ובעל תכונות חוזק מכניות ללא צורך בחיזוקים.

חומר תרמופלסטי זה ידוע באמינותו ובביצועיו הגבוהים, ומציע מגוון איכותי של תכונות תרמיות, מכניות וכימיות אשר הופכות אותו לבחירה המועדפת עבור יישומים מתקדמים רבים.

ULTEM 9085 הוא חומר FDM תרמופלסטי שאידיאלי לשימוש ביישומים של הצבא, תעשיית התעופה והחלל ותעשיית הרכב הודות לדירוג ה-FST שלו, יחס גבוה של חוזק/משקל והסמכות קיימות. הוא מאפשר למהנדסי תכנון וייצור להדפיס בתלת-ממד חלקי ייצור ואבות טיפוס פונקציונליים מתקדמים.

ULTEM 9085 מרחיב את השימוש בהדפסה בתלת-ממד ליישומים הדורשים רמה גבוהה של התנגדות תרמית וכימית. יישומים מתקדמים כוללים אבות טיפוס פונקציונליים, כלי ייצור וחלקי ייצור בעלי ערך גבוה המיוצרים בכמויות קטנות.

ההסמכות ותווי התקן, דירוג ה-FST והיחס הגבוה של חוזק/משקל הופכים אותו לחומר אידיאלי לייצור רכיבים עבור תעשיית הרכב, כמו גם חלקים עמידים וחזקים אחרים המותאמים לשימושם של משתמשי קצה.

ULTEM 9085 Aerospace מיועד עבור חלקים של כלי טיס ומיוצר בהתאם לדרישות רכש קפדניות לצורך תיעוד ויכולת מעקב. אנו אף יכולים לעבוד אתכם כדי לייצר את החומר בהתאם לדרישות המיוחדות שלכם.

תעשיות עיקריות:

  • תעשיית הרכב
  • תעשיית התעופה
  • מדיקל
  • בנייה
  • ביטחון

ULTEM1010

בעל עמידות גבוה מאוד לחום ולכימיקליים. מגיעה בשני תצורות ומק"טים – האחת לתעשייה הרפואית והאחרת לתעשיית התעופה. חומר ביוקומפטבולי מאושר למגע עם מזון ואידאלי לתעשיית הרכב, התעופה, הרפואה והמזון. מגיע בצבע שנהב או שחור ואישורי NSF 51 ISO 10993 ו- UPS CLASS VI. רזולוציה מינימאלית אפשרית: 0.25 מ"מדוגמאות לדגמי תלת מימד מבוססי ULTEM