סינרגיה בין המחלקות

הדפסה תלת מימדית עשויה לשנות את כלכלת הייצור ולהחיות את התעשייה. אנו מאפשרים לייזמים ולחברות לקחת את רעיונותיהם ולהפוך אותם למוצר פיזי אמיתי על ידי הדפסתו בטכנולוגית התלת מימד. בחברת סינרג׳י אר. אם. מגוון רחב של לקוחות ובניהם: אנשים פרטים, יזמים, חברות פיתוח מוצרים, מוצרים רפואיים, מוצרי צריכה ועוד.

ישנם יצרנים שמעדיפים לתכנן ולעצב את המוצר אצלהם אך בסינרג׳י אר. אם. ניתנת האפשרות לקבל עוד מגוון של שירותים. לדוגמא, שירותי עיצוב המוצר על ידי חברת ליברוס עיצוב ופיתוח בע"מ (ראה הסבר בהמשך) הממוקמת תחת אותה קורת גג ובכך מתממשת הסינרגיה בין המחלקות השונות שעליה מתבססת שמה של החברה. שליחת קובץ ממוחשב ומוכן להדפסה ע"י הלקוח יתקבל בקובץ X_T או STEP או STL.

הסינרגיה מתבטאת בכך שהלקוח יכול לבצע את כל תהליך הייצור, מהרעיון וכלה בתכנון ועיצוב המוצר ועד ייצורו. כמו כן, ישנה אפשרות לייצור סדרות קטנות וגדולות והכל במקום אחד.

שירותים נוספים שניתנים בחברת סינרג׳י אר. אם.:
* הנדסת מוצרים.
* ליווי פרוייקטים- פתרון בעיות, מציאת ספקים רלוונטים, פיקוח ייצור, בנייה ותכנון מתקני ייצור(ג'יגים).
* עיבוד שבבי- CNC.
* תבניות ושכפולים.
* גימור וצביעת המוצר על ידי עובדים מקצועיים בתחום.
* מתן עזרה לוגיסטית במציאת רכיבים בארץ ובעולם.
* מתן שירות להדפסת דגמים‪:‬
 בניילון – פוליאמיד עם ובלי סיבי זכוכית.
 בגבס – עם הדפסת גרפיקה על החלק.
 אולטם – חומר חזק מתחום התעופה.

עיצוב תעשייתי סטודיו ליברוס הוא סטודיו לעיצוב תעשייתי, המתמחה בעיצוב ותכנון מוצרים. הסטודיו הוקם ב-2002 ופועל כחלק מקבוצת סינרג´י, המהווה מרכז שירותים לפיתוח מוצרים. הניסיון והידע שצברנו במשך השנים והצוות היצירתי והמיומן בתחום עיצוב מוצר ותכנון מוצר, הינם הבסיס ליכולות ייחודיות של תכנון ועיצוב מגוון רחב של מוצרים איכותיים, מדויקים ומותאמים לכל צורך.

אנשי המקצוע שלנו – הסטודיו מאגד מעצבים תעשייתיים מנוסים ויצירתיים, מהנדסים ומתכננים מיומנים בתחום תכנון פלסטיק, מוצרים מרוכבים וטקסטיל. הצוות המנוסה מתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום עיצוב תעשייתי ותכנון מוצרים.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם