בניית מוצר באמצעות מידול תלת מימד

בתחומי העיצוב התעשייתי והנדסת המוצרים אין תחליף לחזותיות ולבחינה וויזואלית של מוצר. כיום, על מנת ללמוד על מראהו, יתרונותיו וגם על כשלים ופגמים בתכנון, אין צורך לייצר תבניות יקרות או לשכור אנשי מקצוע יקרים, אנו יוצרים מודל תלת ממד ממוחשב ומדפיסים אותו. מודל בתלת ממד הינו כלי רב ערך בתחומים שונים של הדגמה ופרזנטציה, אם זה בפני משקיעים ואנג'לים פוטנציאליים, ואם זה בפני קהל היעד, קבוצת המבחן או צרכנים אפשריים. בתצוגות ובתערוכות, מודל התלת ממד ממחיש בצורה הטובה ביותר את החזון של יוצריו, ומאפשר ללקוח לבחון את המודל בצורה המציאותית ביותר האפשרית לפני ייצור המוצר הסופי.

בתהליך פיתוח מוצר, נדרש בדרך כלל לפתח מודל על מנת לבדוק את יתרונות המוצר, דבר הנעשה, ראשית כל, על ידי ראייה ממשית של המוצר בהדמיה ממוחשבת. ההדמיה הממוחשבת מתבצעת על ידי מעצבים תעשייתיים או מהנדסי מכונות אשר יושבים במשרדי סינרג'י אר. אם. ופועלים בסינרגיה עם שאר המחלקות. לאחר גמר ביצוע תהליך זה ניתן לשלוח קובץ מוכן ומושלם להדפסת תלת מימד.

על מנת ליצור עבור מוצר מסוים או פריט מסוים את הקובץ המותאם והמדויק ביותר, יש לציין, או להדגיש, מספר פרמטרים הכרחיים כגון:

  • אפיון המוצר
  • מידות
  • הגדרת חומרים
  • צורת שימוש
  • מטרה/ תנאי שימוש

לכל הפרמטרים הללו חשיבות מכרעת בהכנת המודל המדויק והנכון ביותר עבור המוצר, מודל שיעזור ללקוח או למשקיע להבין טוב יותר את מהות המוצר. כאשר מדובר על מודל תלת ממד הבנוי כראוי ובהתאמה למידות, לצורה ולפונקציונאליות המתבקשת בתוצאה הסופית, קל יותר להתקדם עם הפרויקט ולהגיע להישגים בטווחי זמן קצרים הרבה יותר.
נשמח לענות על כל שאלה הקשורה לכל שלב מבין שלבי הפיתוח ולהעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר להצלחת המוצר שלכם.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם